درباره ویزای دبی

ویزای دبی از اصفهان

ویزای دبی (ویزای امارات) :

دبی یکی از مقاصد محبوب و پر رفت و آمد برای ایرانیان به منظور بیزینس یا تجارت خود و همچنین به منظور گرشگری و سیاحت میباشد و در نتیجه، ویزای دبی نیز یکی از محبوب‌ترین ویزاهای اخذ شده توسط هم‌ وطنان عزیز می‌باشد. در چند دهه اخیر به دلیل پیشرفت چشمگیر اقتصادی کشور امارات باعث شده است که این کشور به عنوان نگین خاورمیانه به حساب بیاید. تعدادی از کسب‌ و کارهای ایرانی با افتتاح نمایندگی در امارات فعالیت خود را در این کشور گسترش داده اند. همچنین به دلیل حجم بالای واردات و صادرات بین ایران و امارات، بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی در ایران کارمندان خود را به طور دایم با اخذ ویزای دبی برای مأموریت به این کشور اعزام می‌نمایند.

شرایط دریافت ویزای دبی :

شرایطی که در ادامه برای شما نوشته ایم ، دقیقا طبق آخرین دستورالعمل‌های سفارت امارات می‌باشد که باز هم ممکن است تغییر پیدا کند.

شرایط اخذ ویزای دبی به شرح زیر است :

1. برای آقایان زیر 18سال متقاضیان اخذ ویزای انفرادی امارات ، حتما باید شناسنامه پدر و مادر خود را نیز ارائه کنند .

2. برای دختران زیر 18سال ویزای امارات به صورت انفرادی صادر نمیگردد .

3. با توجه به اینکه اعتبار ویزای دبی بنا به درخواست مسافر هنگام درخواست صدور ویزا متغیر است، لذا اگر  بنا به هر دلیلی بیشتر از مدت روز ویزای خود در دبی  اقامت داشته باشید مشمول جریمه می شوید .

4. داشتن بیمه نامه مسافرتی کشور امارات برای متقاضیان ویزای دبی الزامیست (این بیمه نامه توسط کشور امارات و از طریق کارگزاران معتبر ویزای دبی صادر شود ک هزینه آن جزو مبلغ اعلامی به مسافر میباشد) .

5. برای اخذ ویزا شما هیچ نیازی به مراجعه به سفارت امارات ندارید. کفیل ها و کارگزاران ویزای دبی شرکت ما به صورت آنلاین درخواست ویزا را از جانب شما انجام می دهند.

6. اگر از هر فرودگاهی غیر از فرودگاه دبی (ابوظبی، شارجه و …) به امارات وارد می‌شوید، باید در فرم درخواست اخذ ویزای امارات افسر ویزا را از این مسئله آگاه کنید .

7. ویزای دبی بصورت آنلاین و پرینتی است و نیازی به چسباندن استیکر ویزا در پاسپورت شما نمی باشد.

قیمت ویزای دبی (ویزای امارات)

حتما قبل از درخواست ویزا دبی با کارشناسان خان سفر(آژانس آرامیس پرواز) در تماس باشید تا از هزینه دقیق اخذ ویزا مطلع شوید. به طور مثال و حدودی ویزای 14روزه دبی 275 درهم با بیمه و ویزای 30 روزه دبی، 290درهم می‌باشد که این مبالغ به صورت تقریبی جهت اطلاعات شما درج گردیده است .

نگاه کلی به ویزای دبی :

 • ویزای دبی به صورت الکترونیکی صادر می‌شود. معمولا ویزای امارات در قالب تورهای گروهی صادر می‌شود ولی منعی برای صدور ویزا به صورت انفرادی نیز وجود ندارد .

 • توجه داشته باشید که حتما باید از طریق یک کفیل (آژانس مسافرتی و یا کارگزار) برای اخذ ویزا دبی اقدام کنید. گروه مسافرتی خان سفر تحت نظارت آژانس آرامیس پرواز به عنوان کفیل برای متقاضیان اقدام به اخذ ویزای دبی یا همان ویزای امارات می‌کند.

 • توجه داشته باشید که نیازی به ترجمه مدارک ویزای دبی نیست و فقط ارائه اسکن یا عکس با کیفیت از مدارک گذرنامه و شناسنامه و کارت ملی کفایت می‌کند.

مدارک جدید ویزای دبی (ویزای امارات)

 • تصویر صفحه اول پاسپورت

 • تصویر کارت ملی

 • تصویر شناسنامه صفحه اول و در صورت داشتن توضیح صفحه توضیحات

 • عکس پشت زمینه سفید (اختیاری)

مدت زمان جوابدهی به ویزای دبی و اعتبار آن :

 • مدت زمان جواب دهی به ویزای دبی از 12ساعت تا 5روز کاری می باشد و بستگی به ترافیک کاری و حجم ویزاهای ارسالی به سفارت و یا تعطیلات دارد .

 • مدت زمان اعتبار ویزای توریستی دبی ، 60روز از زمان صدور ویزا میباشد که در خود ویزا نیز قید میشود و فقط در آن بازه زمانی قید شده شما میتوانید وارد کشور امارات شوید .

 • پس از ورود به کشور امارات حداکثر مدت اقامت شما بر اساس درخواست اولیه و نوع ویزا (به طور مثال 14روز و 1ماهه و 3ماهه) خواهد بود.

نکات مهم ویزای دبی (ویزای امارات)

 • در صورت مردود شدن ویزای دبی از سوی مرکز صدور ویزای امارات، مبلغ ویزا قابل برگشت نیست!

 • در صورت عدم بازگشت مسافر و یا بروز هرگونه خسارت و تعلق جریمه، پرداخت کلیه‌ی جریمه‌ها بر عهده‌ی مسافر می‌باشد.

 • کشور امارات به افراد زیر 18 سالی که تنها سفر کنند، ویزا نمی‌دهد.

0 رتبه
0 نظر

امتیاز بدهید

کاربر گرامی با اشتراک نظرات ما را بهبود عملکرد یاری دهید
 • لازم است محتوای ارسالی منطبق برعرف و شئونات جامعه و با بیانی رسمی و عاری از لحن تند، تمسخرو توهین باشد.
 • از ارسال لینک‌ سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی نظیر شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.
 • در نظر داشته باشید هدف نهایی از ارائه‌ی نظر درباره‌ی مطالب ارائه‌ی اطلاعات مشخص و مفید برای راهنمایی سایر کاربران در فرآیند است.
بازگشت به فروشگاه
09131095079
موبایل*
کد دریافت شده را وارد کنید*
رمز عبور جدید*

کد تایید دریافت نکردید ؟ دریافت مجدد

نام و نام خانوادگی
موبایل*
پسورد*
کد ملی
ایمیل
کد دریافت شده را وارد کنید*

کد تایید دریافت نکردید ؟ دریافت مجدد