بستن
خان سفر
 • ورود و عضویت
منو اصلی
 • IRR
   • IRRریال ایران
   • USDدلار آمریکا
   • EURیورو
   • AEDدرهم امارات
   • فارسی
   • ENGLISH
   • Türkçe
   • العربية
 • آژانس مسافرتی اصفهان
 • آژانس مسافرتی آرامیس پرواز
 • آژانس هواپیمایی اصفهان
 • آژانس هواپیمایی اصفهان
 • تور قسطی اصفهان
 • تور کیش از اصفهان
 • تور لحظه آخری کیش از اصفهان
 • بلیط تفریحات کیش
 • تفریحات کیش ارزان
برگشت

بهترین رستوران های مشهد | Best Mashhad Restaurants

رستوران پسران کریم

رستوران پسران کریم مشهد یکی از رستوران‌های قدیمی و معروف در بین رستوران های مشهد میباشد که در این رستوران زیبا ،غذاهای ایرانی بسیار عالی به همراه سرویس دهی مناسب ارائه میگردد. قیمت غذاهای رستوران پسران کریم مناسب میباشد و محیطی دنج و خانوادگی را دارا است و آماده پذیرایی از میهمانان می‌باشد.

چلو ماهیچه غذای محبوب رستوران پسران کریم میباشد که بسیار لذیذ و خوشمزه است و مشتریان فراوانی را دارد. این رستوران دارای ۳ شعبه در سطح شهر مشهد میباشد.
منو رستوران پسران کریم : چلو ماهیچه سرخ کرده ،چلو شیشلیک ،چلو کباب برگ ممتاز ،چلو گوشت سرخ کرده ،چلو کباب بختیاری ،چلو کباب لقمه (۳۰۰ گرم) ،چلو جوجه کباب (بی استخوان) ،چلو کباب سلطانی (۲۵۰ گرم برگ و ۲۰۰ گرم لقمه )

رستوران پسران کریم مشهد |خان سفر آژانس مسافرتی غزال پروازاصفهان

آدرس رستوران پسران کریم شعبه ۱ : مشهد ،بلوار سجاد، خیابان فرهاد، فرهاد ۲۲، انتهای کوچه سمت راست، رستوران پسران کریم تلفن : ۰۵۱۳۷۶۲۳۴۵۰ و ۰۵۱۳۷۶۸۵۰۵۳

آدرس رستوران پسران کریم شعبه ۲ : مشهد ،انتهای بلوار خیام شمالی، مجتمع مروارید ،رستوران پسران کریم تلفن: ۰۵۱۳۷۵۳۰۰۱۴

آدرس رستوران پسران کریم شعبه ۳ : مشهد ،خیابان دانشگاه، برج تجاری آلتون تلفن : ۰۵۱۳۸۴۹۱۲۰۸

 

رستوران سدروس

قطعا سدروس یکی از بهترین رستوران‌های مشهد است. شما در این رستوران انواع غذاهای خوشمزه را با کیفیتی کم نظیر میل می‌کنید. منوی این رستوران شامل انواع چلو کباب، ماهی، ته چین، چلو خورشت، سالاد و نوشیدنی است. رستوران سدوروس مشهد در منوی خود گزینه‌ای را فراهم کرده تا مشتریان بتوانند مقدار گوشت به کار رفته و مواد اولیه غذاها را به طور کامل مشاهده کنند تا با جزئی‌ترین مواد تشکیل دهنده خوراک خود آشنا شوند. شعبه 2 سدروس یکی از نزدیک‌ترین رستوران‌ها به حرم امام رضا (ع) است.

رستوران سدروس مشهد |خان سفر آژانس مسافرتی غزال پروازاصفهان


آدرس رستوران سدروس:

شعبه 1: بلوار سازمان آب، شهید صادقی ۱۳.  تلفن: ۰۵۱۳۷۲۳۳۰۶۰

شعبه 2: میدان هفده شهریور، نبش هفده شهریور شمالی ۱۲.  تلفن: ۰۵۱۳۳۶۹۷۲۰۰

شعبه 3: رضاشهر، خیابان دعبل خزائی.  تلفن: ۰۵۱۳۸۶۷۲۰۲۰

شعبه 4: جاده شاندیز، بین ویرانی ۱ و 3.  تلفن: ۰۵۱۳۸۶۷۳۰۳۰
(در این شعبه پارک کودک، تالار، سالن همایش، چایخانه، باغ ایرانی، عکاس‌خانه و کافی شاپ قرار دارند.)

 

رستوران معین درباری

رستوران معین درباری مشهد یکی دیگر از رستوران‌های قدیمی و معروف در میان رستوران های مشهد میباشد که بیش از یک قرن سابقه فعالیت در شهر مشهد را دارد. در رستوران معین درباری انواع غذاهای ایرانی سرو میگردد. قیمت غذاهای رستوران معین درباری مشهد مناسب میباشد و این رستوران قدیمی مشهد آماده پذیرایی از میهمانان مجاور و زائر شهر مشهد می‌باشد.

منو رستوران معین درباری : چلو کباب برگ ممتاز ،باقلا پلو با گوشت ،چلو کباب برگ مخصوص ،چلو کباب سلطانی ،چلو کباب بختیاری ،چلو کباب لقمه زعفرانی ،چلو جوجه کباب با استخوان ،چلو جوجه کباب ،چلو اکبر جوجه با رب انار ،چلو کباب کوبیده مخصوص ،سبزی پلو با ماهی

رستوران معین درباری مشهد |خان سفر آژانس مسافرتی غزال پروازاصفهان

آدرس رستوران معین درباری : مشهد ،خیابان پاسداران (جم) ،بین پاسداران ۲ و ۴ ،مقابل هتل باختر ،رستوران معین درباری تلفن: ۰۵۱۸۵۹۸۸۹۸ و ۰۵۱۸۵۹۸۹۸۵

 

رستوران ارم شاندیز

رستوران ارم شاندیز یکی دیگر از رستوران های معروف شهر مشهد میباشد که از سه بخش رستوران سنتی، رستوران فضای باز و سالن VIP تشکیل شده است. محیط رستوران ارم شاندیز بسیار زیبا و دلنشین میباشد و شما میتوانید لحظات خاطره انگیز بهمراه سرویس دهی مناسب ،را در این رستوران تجربه نمائید.

یکی از ویژگی های رستوران ارم شاندیز این است که این رستوران دارای یک کارخانه تولید لبنیات در انتهای رستوران میباشد و تمامی محصولات این کارخانه ،فقط برای مصرف داخل رستوران است.
منو رستوران ارم : کباب شیشلیک ،کباب برگ ،جوجه کباب ،چلو گوشت ،چلو ماهیچه

رستوران ارم مشهد |خان سفر آژانس مسافرتی غزال پروازاصفهان

آدرس رستوران ارم شاندیز : مشهد ،شاندیز ،نرسیده به میدان دوم ،رستوران ارم شاندیز تلفن: ۰۵۱۳۴۲۸۴۰۰۰ ، ۰۵۱۳۴۲۸۲۰۲۰

 

رستوران رضایی

رستوران رضایی مشهد یکی دیگر از رستوران‌های قدیمی و معروف در بین رستوران های مشهد میباشد که در این رستوران نیز انواع غذاهای ایرانی سرو میگردد. این رستوران دارای ۶ شعبه در سطح شهر مشهد میباشد.

مجموعه رستوران‌ های رضایی به دلیل چلوهای معطر و کباب لذیذش معروف است و دارای امکانات مدرن در طبخ، سفارش و تحویل غذا می‌باشند. همچنین یکی از مهم ترین ویژگی های این رستوران که موجب جذب مشتریان بسیار برای آن شده است ،کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب میباشد.
منو رستوران رضایی : جوجیکو زعفرانی ( چلوجوجه کباب با استخوان) ، چلو جوجه ران مخصوص ، چلو جوجه سرخ شده با رب انار ، چلو جوجه چینی ،چلو جوجه کباب فیله ای ،چلوجوجه کباب مخصوص ،چلو ماهیچه مخصوص ،چلوگوشت مخصوص ،ماهی قزل آلا ،میگو پفکی با چلو ،چلو شیشلیک مخصوص ،چلوکباب بختیاری ،چلوکباب بره مخصوص ،چلوکباب برگ ،چلوکباب برگ مخصوص ،چلوکباب برگ ممتاز ،چلوکباب سلطانی ،چلوکباب لقمه زعفرانی ،چلوکباب میکس ،چلوکباب کوبیده ،چلوکباب گلبرگ ،ته چین گوشت ،چلو ساده

رستوران رضایی مشهد |خان سفر آژانس مسافرتی غزال پروازاصفهان

آدرس رستوران رضایی شعبه ۱ : مشهد، خیابان آبکوه، تقاطع کلاهدوز ،رستوران رضایی
تلفن: ۰۵۳۸۴۴۲۰۰۰
آدرس رستوران رضایی شعبه ۲ : مشهد، میدان آزادی (پارک) روبروی پارک ملت ،رستوران رضایی
تلفن ۲ : ۰۵۱۳۶۰۹۲۴۴۴
آدرس رستوران رضایی شعبه ۳ : مشهد، خیابان آخوند خراسانی، نبش آخوند ۱۰/۲ ،رستوران رضایی
تلفن: ۰۵۱۳۲۲۱۱۱۰۰
آدرس رستوران رضایی شعبه ۴ : مشهد، میدان جمهوری اسلامی (صدا و سیما)، روبروی صدا و سیما مرکز خراسان رضوی ،رستوران رضایی
تلفن: ۰۵۱۳۸۴۶۸۱۰۰
آدرس رستوران رضایی شعبه ۵ : مشهد، بین جلال آل احمد و وکیل آباد ۱۳ ،رستوران رضایی
تلفن: ۰۵۱۳۶۱۴۶۲۰۰
آدرس رستوران رضایی شعبه ۶ : بابل،کمربندی غربی بلوار جانبازان ،بین توحید ۴۷ و ۴۹ ،رستوران رضایی
تلفن: ۰۱۱۳۲۳۶۳۰۴۰

 

رستوران پدیده شاندیز

رستوران پدیده شاندیز یکی از بهترین رستوران‌های ارائه دهنده شیشلیک در بین رستوران های مشهد میباشد که محیطی وسیع، زیبا و دلنشین را دارا میباشد. رستوران پدیده شاندیز که در منطقه ییلاقی و زیبای شاندیز قرار گرفته است ،از رستوران بین المللی، رستوران انتخاب آزاد، لمکده ،رستوران تابستانی و باغ پرندگان تشکیل شده است.

رستوران پدیده شاندیز مشهد با ارائه خدمات مناسب و کیفیت غذای بالا ،میتواند لحظات به یاد ماندنی را برای میهمانان خود بوجود آورد.

رستوران پدیده شاندیز مشهد |خان سفر آژانس مسافرتی غزال پروازاصفهان

آدرس رستوران پدیده شاندیز : مشهد، شاندیز، بعد از میدان اول شاندیز ،رستوران پدیده شاندیز
تلفن: ۰۵۱۳۴۲۸۱۷۰۱ و ۰۹۱۵۳۱۸۱۸۱۵

 

رستوران باغ سالار 

سرو غذا در محیط باز و باغی تماشایی جدای از این‌که لذت غذا خوردن را دو چندان می‌کند، تجربه‌ای به یادماندنی از شهری که به آن سفر کرده‌اید را در ذهن شما باقی می‌گذارد. این رستوران یکی از بهترین باغ رستوران‌های مشهد است که چلو گردن‌ آن طعم معرکه‌ای دارد. حجره‌های شیک و زیبایی هم برای زمانی که هوا مساعد نیست ساخته گردیده‌اند. اگر به جز چلو گردن به دنبال غذایی دیگر هستید، پیشنهاد می‌کنیم چلو فیله، شیشلیک و کباب برگ رستوران باغ سالار مشهد را امتحان کنید

رستوران باغ سالار مشهد |خان سفر آژانس مسافرتی غزال پروازاصفهان

آدرس رستوران باغ سالار: مشهد، کیلومتر ۴ جاده شاندیز، روبه‌روی روستای حصار سرخ.  تلفن: ۴۲۸۲۸۶۶ ۰۵۱۲

 

رستوران ایتالیایی میلان

در سال‌های اخیر، غذاهای بین المللی طرفداران بسیاری پیدا کرده‌اند که در این میان می‌توان غذاهای ایتالیایی را محبوب‌ترین آن‌ها بدانیم. اگر شما هم در این دسته هستید، رستوران ایتالیایی میلان مشهد با طعم و کیفیتی ویژه انواع غذاها از جمله ماهی، میگو، اسپاگتی، لازانیا و پاستا سرو می‌کند. معروف‌ترین غذای رستوران میلان، پیتزاهایی با خمیر نازک و طعمی فوق‌العاده هستند که پیشنهاد می‌کنیم به عنوان فست فود در مشهد این غذا را میل نمایید. 

رستوران میلان مشهد |خان سفر آژانس مسافرتی غزال پروازاصفهان

آدرس رستوران ایتالیایی میلان: سجاد شهر، بلوار سجاد.  تلفن:۰۵۱۳۷۶۶۲۷۷۷

 

رستوران لبنان 

 لبنان یکی از بهترین و شیک‌ترین رستوران‌های مشهد است که با طیف متنوعی از غذاهای لبنانی طعمی جدید را در ذهن مشتریان به جای می‌گذارد. غذاهایی مانند شاورما مخلوط، شاورما مرغ، ساندویچ‌هایی مثل صحن عربی مخلوط و صحن عربی گوشت و ساندویچ کرسبی، سالادها و پیش‌غذاهایی همچون توشکا لحمه، فطایر زعتر، بابا غنوج، پنیر برک، کبه، حمص، انواع پیتزا مخصوص بعلبک، پیتزا مخلوط، پیتزا گوشت بعلبک،‌ خوراک‌های لبنانی هستند که شاید نامشان را نشنیده‌اید ولی در این رستوران می‌توانید آن‌ها را امتحان کنید و لذت ببرید. همچنین رستوران نسیم غذاهای متنوعی را با قیمتی مناسب در محیطی دنج و آرام به شما ارائه می‌کند. 

رستوران نسیم لبنان مشهد |خان سفر آژانس مسافرتی غزال پروازاصفهان

آدرس رستوران نسیم لبنان: خیابان اسد الله زاده.  تلفن:۰۵۱۳۸۴۸۴۰۱۰

 

رستوران سنتی بابا قدرت

بابا قدرت با قدمتی 200 ساله که ثبت ملی هم شده، یکی از معروف‌ترین رستوران‌های سنتی مشهد محسوب می‌شود. اگر به دنبال فضایی سنتی و تاریخی با سقف‌های بلند و معماری قدیمی هستید، ما به شما بابا قدرت را پیشنهاد می‌کنیم. درواقع مجتمع گردشگری بابا قدرت مشهد شامل رستوران، بازارچه و چای خانه می‌شود که به دلیل نزدیکی آن به بازار امام رضا (ع)، به راحتی پس از گشت و گذار در بازار می‌توانید انواع ماهی، چلو کباب و دیزی میل کنید. 

رستوران بابا قدرت مشهد |خان سفر آژانس مسافرتی غزال پروازاصفهان

آدرس رستوران سنتی بابا قدرت: انتهای بازار امام رضا (ع)، میدان ۱۷ شهریور، بلوار صدر، صدر16.  تلفن: ۳۳۴۴۰۸۰۳-۰۵۱

 

رستوران گیاهی خانه

یکی از دغدغه‌های افراد گیاه‌خوار در سفر، پیدا کردن رستورانیست که غذاهای گیاهی سرو کند. رستوران گیاهی خانه مشهد این شانس را به گیاه‌خواران می‌دهد که درطول سفر خود در محیطی آرام دمنوش‌ها و غذاهای گیاهی سالم میل کنند

رستوران گیاهخانه مشهد |خان سفر آژانس مسافرتی غزال پروازاصفهان

آدرس: هاشمیه ۲۸، پلاک ۳۶.  تلفن: 38840901-051

 

رستوران تشریفات 

تشریفات یکی از بهترین رستوران‌های طرقبه مشهد است که می‌توانید پس از بازدید از این منطقه ییلاقی غذای خود را در فضای باز، سالن، تخت یا آلاچیق میل نمایید. آلاچیق‌های این مجموعه بسیار زیبا هستند و می‌توانید برای جشن‌های کوچک یا تولد رزرو کنید تا آن‌ها را با دسته گل‌های زیبا برایتان تزئین کنند

رستوران تشریفات مشهد |خان سفر آژانس مسافرتی غزال پروازاصفهان

آدرس رستوران تشریفات: طرقبه ، ۵۰۰ متر مانده به جاغرق. تلفن: ۳۲ ۳۸ ۲۵ ۳۴–۰۵۱

 

رستوران هوایی شاندیز

بیشتر مردم ترجیح می‌دهند غذایی خوش طعم را در محیطی منحصر به‌فرد و تماشایی صرف کنند که رستوران هوایی شاندیز به عنوان اولین رستوران هوایی معلق ایران، تجربه خاص غذا خوردن در بین زمین و آسمان را برای شما فراهم کرده است. این رستوران در ارتفاعی حدود 50 متر بنا شده و به‌طور همزمان قابلیت سرویس دهی به 28 نفر را دارد. از لحاظ ایمنی تمامی موارد رعایت شده‌اند تا شما با خیال راحت خوراکتان را میل کنید و از دیدن منظره‌ی چشمگیر دهکده شاندیز لذت ببرید

رستوران هوایی شاندیز مشهد |خان سفر آژانس مسافرتی غزال پروازاصفهان

آدرس رستوران هوایی شاندیز: مشهد، جاده شاندیز، مجموعه گردشگری دهکده شاندیز.  تلفن: 09031966900

 

031-32687001 - 7003
09131095079 | 09391131343
خ حمزه اصفهانی شمالی نبش کوچه شماره 30 ساختمان ققنوس آژانس مسافرتی آرامیس پرواز آریا
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت و محتویات آن متعلق به خان سفر میباشد طراحی ، پیاده سازی و اجرا توسط شرکت نرم افزاری همیار سفر اسپادانا
0
برای مشاهده سبد خرید کلیک کنید
>
بازگشت به سایت

آژانس هواپیمایی اصفهان آرامیس پرواز آریا

آژانس مسافرتی اصفهان آرامیس پرواز   09391131343 | 09131095079

تور ریلی قشم از اصفهان   7003 - 03132687001

تور قشم از اصفهان   03132682910

تور کیش از اصفهان  اصفهان خیابان 22 بهمن خیابان حمزه شمالی نبش کوچه شماره 30 ساختمان ققنوس طبقه اول آژانس مسافرتی و هوایی غزال پرواز آریا

   تور قسطی از اصفهان   تورهای اقساطی آژانس هواپیمایی اصفهان آرامیس پرواز

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه