بستن
خان سفر
 • ورود و عضویت
منو اصلی
 • IRR
   • IRRریال ایران
   • USDدلار آمریکا
   • EURیورو
   • AEDدرهم امارات
   • فارسی
   • ENGLISH
   • Türkçe
   • العربية
 • آژانس مسافرتی اصفهان
 • آژانس مسافرتی آرامیس پرواز
 • آژانس هواپیمایی اصفهان
 • آژانس هواپیمایی اصفهان
 • تور قسطی اصفهان
 • تور کیش از اصفهان
 • تور لحظه آخری کیش از اصفهان
 • بلیط تفریحات کیش
 • تفریحات کیش ارزان
برگشت

هلدینگ گردشگردی پارسیان | هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان

اگر می‌خواهید با یکی از بزرگترین هلدینگ‌های گردشگری کشور یعنی هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان بیشتر آشنا شوید این مطلب را بخوانید

هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان | ptrco

شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان، بزرگترین مجموعه خدمات بندری، دریایی، هتلداری، سیاحتی، تفریحی و ریلی کشور محسوب می‌شود. نیروی انسانی متخصص، حرفه‌ای و کارآزموده و تکیه بر دانش روز و تلاش برای کسب رضایت مشتریان و ارائه کیفیت در خدمات از جمله مزیت‌های این هلدینگ عظیم به شمار می‌آید. 

این شرکت شامل مراکز و خدمات ذیل می‌باشند:

•    مراکز هتلداری و اقامتی (شامل 22 هتل با برند هتل های پارسیان)

•    مراکز تفریحی و ورزشی (شامل پارک ارم، مجموعه چمران، باشگاه جماران، تله کابین توچال، موسسه یادآوران شلمچه، باشگاه ایرانیان دبی)
•    خدمات مسافرتی و تورگردانی (شامل شرکت آیتو و شرکت پرسپولیس)

•    خدمات حمل و نقل مسافر و بار ریلی (شامل شرکت راه آهن شرقی بنیاد و شرکت سینا ریل پارس)

•    خدمات حمل و نقل زمینی (شامل ترابری بین‌المللی تهران یا همان تی بی تی)

•    خدمات حمل و نقل بندری (شامل شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا) 

•    خدمات آموزشی و پژوهشی (شامل شرکت آموزش، مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران بنیاد)

•    خدمات حمل و نقل دریایی (شامل شرکت کشتیرانی بنیاد و شرکت نمایندگی‌های کشتیرانی بنیاد)

•    خدمات خرید و تامین اقلام سرمایه ای و مصرفی مراکز تفریحی و اقامتی (شامل شرکت پیشرو سیاحت)

هلدینگ گردشگری و شرکت‌های زیرمجموعه‌اش را در این مطلب برایتان به طور کامل شرح داده‌ایم. 


الف) مراکز هتلداری و اقامتی

شرکت هتلهای بین المللی پارسیان | Parsian International Hotels Co

شرکت هتلهای بین المللی پارسیان | Parsian International Hotels Co

در صنعت گردشگری و هتلداری ایران، نام برند پارسیان که می‌آید به یاد کیفیت و اعتبار هتل‌های تحت پوشش می‌افتیم، چرا که تمامی هتل های پارسیان طبق استانداردهای جهانی در حال فعالیتند و توانسته‌اند طی سالها فعالیت، رضایت میهمانان خود را جذب کند. هتل های پارسیان نخستین و بزرگترین زنجیره هتلداری ایران فعالیت خود را از سال 1374 آغاز کرد. این مجموعه 22 هتل شامل 22 هتل  سه تا پنج ستاره در شهرهای مختلف دارد که شامل موارد زیر می‌شود:

در شهر تهران (پارسیان آزادی، پارسیان استقلال، پارسیان کوثر، پارسیان انقلاب و پارسیان اوین)، اصفهان (پارسیان کوثر اصفهان، پارسیان عالی قاپو اصفهان، پارسیان سوییت اصفهان)، شیراز (پارسیان شیراز)، مشهد (پارسیان توریست طوس مشهد)، یزد (پارسیان صفاییه یزد، پارسیان آزادی یزد)، کرمانشاه (پارسیان کرمانشاه)، رامسر (پارسیان رامسر)، چالوس (پارسیان آزادی خزر)، شهرکرد (پارسیان آزادی شهرکرد)، یاسوج (پارسیان آزادی یاسوج)، بم (پارسیان)، آبادان (پارسیان) و همدان (پارسیان بوعلی و پارسیان آزادی همدان).  تمامی هتل های پارسیان را می‌توانید از بخش رزرو آنلاین هتل های ایران در وب‌سایت خان سفر رزرو نمائید. 

ب) خدمات آموزشی و پژوهشی

شرکت آموزش، مطالعات و مشاور سیاحتی گردشگران بنیاد

شرکت آموزش، مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران بنیاد

از آنجا که در دنیای گردشگری، هتلداری یکی از مهم‌ترین مسائل به شمار می‌آید، هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان با تاسیس شرکت آموزش، مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران بنیاد تلاش می‌کند تا سطح مهارت‌ها و توان تخصصی نیروی انسانی در بخش هتلداری را ارتقا دهد. به همین منظور این شرکت که در سال 1370 راه‌اندازی شده بود دوره‌های آموزشی و تخصصی آزاد را برگزار کرد و پس از آن به تاسیس دبیرستان پسرانه کار و دانش – هتلداری و سیاحتی پرداخت. سال 1376، نیز مرکز آموزش عالی هتلداری و سیاحتی با مجوز و نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری توسط این شرکت تاسیس شد و در دوره کاردانی رشته‌های هتلداری، خدمات مسافرتی، آشپزی، تشریفات و فناوری اطلاعات را برای متقاضیان فراهم کرد. بعدتر و با همکاری دانشگاه استراتکلاید اسکاتلند امکان تحصیل در مقطع کارشناسی دوره مدیریت هتلداری نیز فراهم شد. پس از آن این موسسه به برگزاری دوره های مختلفی نظیر دوره مدیریت هتلداری و گردشگری در مقطع کارشناسی ارشد با همکاری دانشگاه لولئو سوئد و در مقطع کارشناسی با همکاری دانشگاه متروپولیتن لندن در رشته مدیریت هتلداری و میهمان‌نوازی پرداخت. 
اولین و تنها School Hotel استاندارد آموزشی کشور در کنار هتل پارسیان اوین، ایجاد کتابخانه تخصصی با برخورداری از آخرین متون و کتاب‌های گردشگری و هتلداری، آموزش پرسنل هتل‌ها، برگزاری سمینارهای ادواری با موضوع گردشگری و هتلداری، اجرای طرح‌های پژوهشی، عضویت و همکاری فعال با سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)، استخدام و به کارگیری پرسنل مورد نیاز هتل‌ها و اجرای طرح‌های پژوهشی و تحقیقات کاربردی از جمله فعالیت‌های شرکت آموزش، مطالعات و مشاور سیاحتی گردشگران بنیاد وابسته به هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان به شمار می‌آیند. 

ج) خدمات مسافرتی و تورگردانی

مجتمع بین المللی ایرانگردی و جهانگردی آزادی (آیتو)

مجتمع بین المللی ایرانگردی و جهانگردی آزادی (آیتو) AITO

آیتو یا همان مجتمع بین‌المللی ایرانگردی و جهانگردی آزادی است با 23 سال فعالیت یکی از پیشگامان صنعت گردشگری در ایران است که با مدیران، کارکنان و راهنمایان تور تراز اول ایران به برگزاری مجموعه تورهای گردشگری منحصر به فرد برای گردشگران می‌پردازد. 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پرسپولیس (سهامی خاص)

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پرسپولیس perspolis tour

شانزده بهمن 1340 با هدف ارائه خدمات توریستی به گردشگران داخلی و خارجی تاسیس گردید. سال 1385 و پس از 45 سال فعالیت مستمر، نمایندگی انحصاری رزرواسیون بزرگترین مجموعه هتل‌های سه تا پنج ستاره (مجموعه هتل‌های بین‌المللی پارسیان) به این شرکت اعطا شد. در همین سال شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پرسپولیس لوح مجری اصلی طرح ملی سفرهای همگانی از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را اخذ کرد. تورهای داخلی، تورهای خارجی، تورهای ورودی، تورهای زیارتی، رزرواسیون هتل و صدور بلیط‏های داخلی و خارجی از جمله فعالیت‌های شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پرسپولیس به شمار می‌آید. 

د) خدمات حمل و نقل بندری

شركت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا

شركت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا

شركت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا (با نام سابق آشنای بنیاد بارانداز) در سال 1366 تاسیس شده و در خدمات تخلیه و بارگیری محموله‌های بندری فعالیت می‌کند. بندر امام خمینی (ره)، بندر بوشهر، بندر نوشهر، منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی (بندرعباس) از جمله مکان‌هاییست که این شرکت با داشتن ناوگان عظیم انواع ماشین آلات و تجهیزات بندری در آن مشغول به فعالیت است. شركت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا تمامي عمليات بنادر نوشهر و بوشهر شامل حمل و تخليه كالا به محوطه ها و انبارها، تخليه و بارگيري كالا از اسکله به كشتي و بالعکس، بارگيري كالاها از محوطه ها و انبارها ضمن حفظ و حراست محمولات در انبارها (ترمينال داري) را در اختيار دارد.

ه) خدمات حمل و نقل زمینی

شرکت ترابری بین المللی تهران "تی بی تی"

شرکت ترابری بین المللی تهران

شرکت ترابری بین المللی تهران "تی بی تی" از جمله شرکت‌های وابسته به هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (هلدینگ گردشگری پارسیان) متعلق به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی است. این شرکت فعالیت خود را در سال 1333 شروع کرد و در طی این مدت تلاش کرده تا بر اساس استانداردهای بین‌المللی، در زمینه حمل و نقل زمینی، هوایی، ریلی و دریایی پیشرو باشد. تی بی تی که از قدیمی‌ترین و فعال‌ترین شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی کالاست، با دارا بودن کامیون‌های یخچالدار، تریلرهای کفی و چادری می‌تواند کلیه محمولات خشک و فاسدشدنی را جابجا کند. این شرکت که طی سالیان اخیر به یکی از چند شرکت برتر در صنعت حمل و نقل داخلی و بین المللی بدل شده با بسیاری از سازمان‌های دولتی و خصوصی قرارداد کاری دارد و از جمله فعالیت‌های آن می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:
•    حمل دریایی کلیه محمولات از کلیه بنادر عملیاتی دنیا به کلیه بنادر در ایران و بالعکس

•    حمل زمینی کالا بصورت گروپاژ/ دربست توسط کامیونهای ایرانی/غیر ایرانی از کلیه مبادی دنیا به جمهوری اسلامی ایران و بالعکس
•    ترانزیت محمولات ( خشک یا فاسد شدنی ) از کلیه مبادی به کلیه مقاصد در دنیا

•    حمل هوایی محمولات از کلیه فرودگاههای دنیا به ایران و بالعکس

•    حمل داخلی محمولات و ارائه سرویسهای حمل توسط کامیون و کامیونت های چادری، یخچالدار- کفی و بهره‌مند بودن از ترمینالی به وسعت 22000 متر مربع در کیلومتر 11 جاده مخصوص کرج

و) خدمات حمل و نقل دریایی

شركت كشتيراني بنياد (BOSCO)

شركت كشتيراني بنياد بوسکو,BOSCO

شركت كشتيراني بنياد (BOSCO) یکی دیگر از شرکت‌های موفق وابسته به هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان متعلق به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی است. شرکت بوسکو که فعالیتش را در سال 1369 آغاز نموده، در پنج قاره و در زمینه انتقال محمولات فله در خطوط غیر منظم(ترامپ) در کلیه مسیرهای دریایی به بنادر خلیج فارس و بالعکس و کالای پروژه‌ای و عمومی در خطوط منظم (لاینر) از اروپای شمالی و جنوبی (دریای مدیترانه) و همچنین از خاور دور فعالیت می‌کند. بيش از 12 كشتي حمل بار شامل  كشتي كيپ سايز (CAPSIZE) كشتي سوپر مكس (SUPERMAX)  كشتي هندي مكس (HANDYMAX) و ساير كشتي‌هاي هندي برای ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان در شرکت گردشگری بنیاد به فعالیت می‌پردازند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید بزرگترين كشتي كيپ سايز در جمهوري اسلامي ايران، با ظرفيت151 هزار تن متعلق به شركت كشتيراني بنياد است. 

شركت نمايندگي‌هاي كشتيراني بنياد BOSACO

شركت نمايندگي‌هاي كشتيراني بنياد بوساکو BOSACO

شركت نمايندگي‌هاي كشتيراني بنياد BOSACO از سال 1386 هر ساله به کشتی‌ها با پرچم‌های مختلف در بنادر کشور (بيش از 180 فروند كشتي اقيانوس پيما حامل انواع كالاهاي فله، آهن آلات، متفرقه، كيسه‌اي، يخچالي، تانكري و كانتينري) خدمات ارائه می‌نماید. شركت نمايندگي‌هاي كشتيراني بنياد BOSACO نمایندگی انحصاری شرکت‌های زیر را نیز برعهده دارد:

Bonyad Shipping Line Europe Limited, Bonyad FarEast Line, Eukor Care Carriers Inc  , Bonyad Shipping  Company , Vietnam Ocean Shipping Co. (VOSCO) , Ocean Tankers(Pte) LTD, Formosa Petrochemical Cooperator.

ز) خدمات حمل و نقل مسافر و بار ریلی

شرکت راه آهن شرقی بنیاد

شرکت راه آهن شرقی بنیاد

شرکت راه آهن شرقی بنیاد (بن ریل) در ابتدا در سال 1375 با نام شرکت قطار سريع السير تهران – مشهد تشکیل گردید اما بعدتر با خرید دو رام قطار به نام قطار سفیر به بخش حمل و نقل ریلی (باری و مسافری) وارد شد. در حال حاضر بن ریل (شرکت راه آهن شرقی بنیاد با 120 دستگاه واگن مسافرتی به ارائه خدمات درجه یک به مسافرین می‌پردازد. 

شرکت حمل و نقل سینا ریل پارس

شرکت حمل و نقل سینا ریل پارس

شرکت حمل و نقل سینا ریل پارس از دیگر زیر مجموعه‌های موسسه مادر تخصصی سیاحتی و حمل و نقل پارسیان وابسته به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی است. این شرکت در سال 1391 مشغول به فعالیت شده و فعالیت‌هایش در زمینه حمل و نقل بار با استفاده از ناوگان ریلی است. حمل انواع روغن صنعتی و خوراکی، حمل و نقل ریلی بین المللی صادرات، واردات و ترانزیت، حمل محمولات شیمیایی و اسیدی، حمل انواع کانتینر، تانک کانتینر، ایزوتانک ویژه گاز مایع، حمل و نقل ریلی داخلی مواد معدنی و فله، سنگ آهن، گندله، سیمان، کلینکر، حمل محمولات نفت، گاز و پتروشیمی، مازوت، نفت گاز و میعانات گازی از جمله فعالیت‌های شرکت حمل و نقل سینا ریل پارس می‌باشد. این شرکت واگن‌های باری دارد و در زمینه حمل کلیه محمولات داخلی، خارجی، ترانزیت، صادرات و واردات از جمله مواد معدنی و محمولات سیمان و کلینکر، نفتي و مواد شيميايي می‌تواند فعالیت کند. ریل پارس همچنین می‌تواند به صورت تركيبي و چند وجهی از مبدا و مقصد با همکاری با شركتهاي حمل و نقل زميني، ریلی و دريايي به جابجایی بار بپردازد.

ح) مراکز تفریحی و ورزشی

باشگاه فرهنگی ورزشی تفریحی جماران 

باشگاه فرهنگی ورزشی تفریحی جماران

در دامنه رشته کوه البرز و در یکی از زیباترین مناطق شمال تهران، باشگاهی در زمینی ده هکتاری قرار گرفته که با درختان سر به فلک کشیده و امکانات مدرن و به روز آماده پذیرایی از میهمانان محترم است، زمین تنیس، پینت بال، ایتخر و سونا، فضاهای کافه و رستوران، فضاهای پیاده‌روی و ... باشگاه پارسیان جماران را به محلی جذاب برای گذراندن روزهای خاطره‌انگیز تبدیل کرده است. 

باشگاه ایرانیان دبی 

باشگاه ایرانیان دبی | Iranian Club Dubai

باشگاه ایرانیان دبی (Iranian Club Dubai) در مجاورت فرودگاه و مراکز خرید دبی واقع شده و با افتخار پاسخگوی نیازهای اقامتی و پذیرایی فرهنگی، هنری، ورزشی و آموزشی بوده و می‌کوشد تا با تمامی توان، خدماتی با کیفیت بالا و در شان میهمانان و مراجعه کنندگان گرامی عرضه نماید. باشگاه ایرانیان دبی دارای واحدهای فرهنگی، ورزشی، آموزشی، پذیرایی و اقامتی است. 

مجموعه ارم سبز (پارک ارم)

مجموعه ارم سبز, ارم سبز

جالب است بدانید بزرگترین و کاملترین مجموعه تفریحی کشور در غرب تهران نیز متعلق به هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان است. مجموعه ارم سبز (پارک ارم) سالانه میزبان تعداد کثیری از خانواده‌های ایرانی و اردوهای دانش آموزی است و شامل یک شهربازی (شهربازی ارم) با بیش از 120 دستگاه تفریحی، بزرگترین باغ وحش تهران (باغ وحش ارم) با بیش از 85 گونه جانوری، دریاچه ارم با قابلیت ماهیگیری و قایقرانی، تالارها و رستوران‌های مجهز، استخرهای شنای تابستانی ویژه بانوان و فضای سبز و جنگلی می‌شود. 

مجموعه فرهنگي ورزشي شهيد چمران

مجموعه فرهنگي ورزشي شهيد چمران

مجموعه فرهنگي ورزشي شهيد چمران در سه بخش فرهنگی، ورزشی و تفریحی به ارائه خدمات به هم میهنانمان می‌پردازد. 11 سالن ورزشی (شامل فوتسال، والیبال، بسکتبال، بدنسازی، ژیمناستیک، رزمی، پینگ پونگ، بولینگ، شنا و غیره) ویژه آقایان و بانوان در تمام طول سال به ارائه خدمات گردشگری می‌پردازد. سالن بولینگ مجموعه چمران نیز که مجهز به دستگاه برنزویک می‌باشد، همه روزه از 11 صبح تا 11 شب با 8 خط استاندارد در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد. بخش دنیای بازی در مجموعه چمران نیز از دیگر بخش‌های مهیج این مجموعه است. 4 سینما و یک تماشاخانه، یک تالار پذیرایی و یک فودکورت با ظرفیت 200 نفر از دیگر بخ‌های این مجموعه جذاب و هیجان انگیز است. 

تله کابین توچال

تله کابین توچال

مجموعه تله کابین توچال، نخستین مجموعه ورزشی - تفریحی - رفاهی - اقامتی یکپارچه در ایران است که در سال 1353 ساخته شد. این تله کابین که طولانی‌ترین خط تله کابین پیوسته جهان به شمار می‌رود، دارای 7500 متر طول است و زیر مجموعه هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان متعلق به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به شمار می‌رود. 

مجموعه يادآوران شلمچه

یادآوران شلمچه یک موسسه فرهنگی، هنری، آموزشی، ورزشی، تفریحی و خدمات رسانی است که در شهرستان خرمشهر خوزستان واقع شده و شامل سالن سینما، چایخانه سنتی، رستوران و کافی شاپ مدرن، رستوران در پارک خانوادگی، باغ وحش حیوانات و پرندگان و مکان برگزاری مسابقات ورزشی می‌شود. 

ط) خدمات خرید و تامین اقلام سرمایه ای و مصرفی مراکز تفریحی و اقامتی

شرکت بازرگانی پیشرو سیاحت

شرکت بازرگانی پیشرو سیاحت

شرکت بازرگانی پیشرو سیاحت در سال 1372به منظور تامین متمرکز کلیه اقلام و تجهیزات مورد نیاز زنجیره هتلهای پارسیان تاسیس شده است. تامین سه کالا (مواد غذایی، اقلام مصرفی و تجهیزات سنگین و سرمایه‌ای) محور فعالیت‌هایشرکت بازرگانی پیشرو سیاحت است. تامین 90 درصدی مواد غذایی و مصرفی هتلهای پارسیان در تهران و شهرستان و همچنین مشارکت در بسیاری از پروژه‌های ایجاد و نوسازی در این شرکت انجام می‌گیرد. شرکت بازرگانی پیشرو سیاحت اکنون از با تجربه ترین تامین کنندگان اقلام هتلی و سایر مراکز خدماتی به شمار می‌آید و توانسته تامین کنندگان تولید یک کالا در کلاسهای مختلف را شناسایی کرده، ورودی کالاهای جدید به عرصه هتلداری را به متقاضیان معرفی و در نهایت با محوریت مشتری مداری رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

 

031-32687001 - 7003
09131095079 | 09391131343
خ حمزه اصفهانی شمالی نبش کوچه شماره 30 ساختمان ققنوس آژانس مسافرتی آرامیس پرواز آریا
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت و محتویات آن متعلق به خان سفر میباشد طراحی ، پیاده سازی و اجرا توسط شرکت نرم افزاری همیار سفر اسپادانا
0
برای مشاهده سبد خرید کلیک کنید
>
بازگشت به سایت

آژانس هواپیمایی اصفهان آرامیس پرواز آریا

آژانس مسافرتی اصفهان آرامیس پرواز   09391131343 | 09131095079

تور ریلی قشم از اصفهان   7003 - 03132687001

تور قشم از اصفهان   03132682910

تور کیش از اصفهان  اصفهان خیابان 22 بهمن خیابان حمزه شمالی نبش کوچه شماره 30 ساختمان ققنوس طبقه اول آژانس مسافرتی و هوایی غزال پرواز آریا

   تور قسطی از اصفهان   تورهای اقساطی آژانس هواپیمایی اصفهان آرامیس پرواز

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه