بستن
خان سفر
 • ورود و عضویت
منو اصلی
 • IRR
   • IRRریال ایران
   • USDدلار آمریکا
   • EURیورو
   • AEDدرهم امارات
   • فارسی
   • ENGLISH
   • Türkçe
   • العربية
 • آژانس مسافرتی اصفهان
 • آژانس مسافرتی آرامیس پرواز
 • آژانس هواپیمایی اصفهان
 • آژانس هواپیمایی اصفهان
 • تور قسطی اصفهان
 • تور کیش از اصفهان
 • تور لحظه آخری کیش از اصفهان
 • بلیط تفریحات کیش
 • تفریحات کیش ارزان
برگشت

کلوپ های تفریحات دریایی کیش

کلوپ های غواصی در کیش

معرفی کلوپ های کیش:

مرکز غواصی کیش

این مرکز در میدان ساحل و پشت هتل شایان کیش واقع شده است. مرکز غواصی کیش از بهترین کلوپ های غواصی به شمار می آید و در سال 1370 افتتاح گردیده است. تفریحات دریایی در این کلوپ غواصی، آموزش غواصی، اسکی روی آب، جت اسکی، رینگ عکاسی، فیلمبرداری زیر آب و غیره است. این مرکز دارای تجهیزات مدرن و مناسب در خصوص غواصی بوده و سرویس های تور غواصی و دوره های بین المللی غواصی نیز در آن ارائه می گردد. مقدار هزینه ها جهت انتخاب تور غواصی و تور تفریحی در کلوپ یاد شده یکسان نیست. مرکز غواصی کیش دارای پارکینگ است و دسترسی راحتی به وسایل نقلیه دارد

مرکز غواصی کیش از سال ۱۳۷٠ با نام کلوپ غواصی ژرفای کیش بطور رسمی فعالیت خود را در زمینه غواصی و خدمات تفریحی دریایی آغاز کرد.

ساعت کاری: ۹ صبح الی نیم ساعت قبل از غروب آفتاب 

 • آدرس : جزیره زیبای کیش، پشت هتل شایان

توضیحات تکمیلی : امیر شمالی مقدم و قاسم نرگسی که مؤسسین این مرکز بوده اند هم اکنون نیز مدیریت آن را بر عهده دارند.

آکواریوس 

کلوپ آکواریوس

این کلوپ در شمال جزیره کیش در کنار ساحل دامون، انتهای بلوار هرمز و روبه‌روی برج های پرشین در مجتمع کلوپ آکواریوس واقع شده است. ورودی این کلوپ برای ایرانیان و غیر ایرانیان رایگان است. هتل مارینا کیش، هتل ایران، هتل ترنج، هتل داریوش، هتل شایگان و چند هتل دیگر از نزدیک ترین هتل ها به این مرکز تفریحی دریایی به حساب می آیند. پیست دوچرخه سواری کیش نیز از کنار این کلوپ عبور می نماید. تفریحات دریایی کلوپ آکواریوس نظیر جت اسکی، شاتل، بانانا، چتر پاراسل، غواصی و نیز قایق تفریحی می باشند

با توجه به این که کلوپ مذکور دارای امکانات روز دنیا می باشد، از این جهت بسیار مورد استقبال گردشگران واقع شده است؛ اما نسبت به سایر کلوپ ها خلوت تر می باشد و این از مزایای آن به شمار می آید؛ لذا گردشگران راحت تر می توانند از خدمات تفریحی آن بهره مند شوند. آکواریوس در روز عاشورا و بیست و یکم ماه مبارک رمضان تعطیل است و همه روزه از ساعت 9 صبح تا نیم ساعت قبل از غروب آفتاب فعالیت خود را آغاز می نماید و استفاده از خدمات آن برای تمامی سنین امکان پذیر است. 

آدرس : جزیره زیبای کیش، برج های ساحلی پرشین

کلوپ ناتیلوس

کلوپ ناتیلوس

این کلوپ در جنب مجموعه ماترینا پارک کیش قرار دارد. خدمت رسانی این کلوپ به گردشگران همه روزه از ساعت 9 صبح الی نیم ساعت قبل از غروب آفتاب می باشد و در ایام عاشورا و بیست و یکم ماه مبارک رمضان تعطیل می باشد. هزینه تفریح غواصی در ایام مختلف ممکن است متفاوت باشد و سایر تفریحات آن شامل غواصی، جت اسکی، قایق تندرو، چترپاراسل، شاتل و بانانا می باشند، که از نظر هزینه مطابق با سایر کلوپ های دیگر هستند

آدرس : جزیره زیبای کیش، پشت مجموعه مارینا پارک هتل، حوضچه تابان

کلوپ مارین دریا کیش

کلوپ مارین دریا

کلوپ مارین دریا کیش در نوار ساحلی مرجان و ما بین حافظیه و هتل دیدنی ها واقع شده است و در ایام عاشورا و بیست و یکم ماه مبارک رمضان تعطیل است. تفریحات دریایی کلوپ مارین دریا شامل پاراسل، پدل بورد، شاتل و بنانا، پارک ویبیت، فلای جت و قایق های بادبانی است. کلوپ مارینا دریا عضو جامعه کلوپ داران دریایی کیش است و تفریحات دریایی آن مطابق با استانداردهای جهانی می باشد؛ لازم به ذکر است این کلوپ یکی از مجهزترین مراکز تفریحی آبی به شمار می آید

ساعت کاری: ۹ صبح الی نیم ساعت قبل از غروب آفتاب

 • آدرس : جزیره زیبای کیش، پارک ساحلی مرجان، پشت مجتمع دیدنیها

کلوپ سی من کیش

کلوپ سی من

این کلوپ در دامون ساحلی کیش واقع شده است. غواصی و آموزش غواصی، شاتل و بنانا، قایق تندرو و پدل بورد از خدمات دریایی کلوپ سی من به شمار می آیند. خدمات رسانی کلوپ یاد شده به گردشگران همه روزه از ساعت 9 صبح آغاز شده و تا نیم ساعت قبل از غروب آفتاب ادامه دارد، همچنین ایام تعطیلی آن ایام عاشورا و بیست و یکم ماه مبارک رمضان می باشد. این کلوپ دارنده گواهینامه ایزو در جزیره کیش بوده و تجهیزات آن مدرن و به روز هستند. لیست قیمت ها در این کلوپ مانند سایر کلوپ های ذکر شده می باشد.

 • آدرس : جزیره زیبای کیش، دامون ساحلی

کلوپ سیشل

کلوپ سیشل

این کلوپ در پارک ساحلی سیمرغ کیش و پشت هتل کوثر واقع شده و در اول فروردین 1395 فعالیت خود را آغاز نموده است. دارا بودن مدرن ترین قایق های مخصوص جهت غواصی و تجهیزات دریایی همراه با استانداردهای روز بین المللی از جمله ویژگی های بارز این کلوپ به شمار می آیند که نظر گردشگران را به خود جلب نموده است. تفریحات دریایی این کلوپ یاد شده همه روزه از ساعت 9 صبح آغاز شده و تا غروب آفتاب ادامه می یابد. سیشل در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و روز بیست و یکم ماه مبارک رمضان تعطیل می باشد. ازجمله امکانات و خدمات کلوپ سیشل می توان به غواصی، پدل بورد، شاتل و بنانا اشاره نمود

 • آدرس : جزیره زیبای کیش، پارک ساحلی سیمرغ، پشت هتل کوثر
 • توضیحات تکمیلی : شما مي توانيد با قرار دادن ٢ ساعت از وقت خود در اكادمي غواصي سيشل بدون نياز به فراگيري مهارت شنا ،به همراه مدرسين معتبر با زيباييهاي اعماق خليج فارس آشنا شويد. اين مركز برگزارکننده تورهاي غواصی VIP به جزاير اطراف كيش شامل بني فارور و هندورابي می باشد.

کلوپ دریایی اسکوبا

کلوپ اسکوبا

اسکوبا در ساحل مرجان، پشت هتل یاقوت کیش قرار گرفته و دارای مجوز از مراکز ذی صلاح است. دسترسی به وسایل نقلیه از این مرکز به راحتی امکان پذیر است و ازجمله مزایای آن می توان دارا بودن پارکینگ را نام برد. تفریحات دریایی در کلوپ دریایی اسکوبا همه روزه از ساعت 9 صبح شروع شده و تا غروب آفتاب ادامه می یابد. اسکوبا در ایام عاشورا حسینی و بیست و یکم ماه مبارک رمضان تعطیل می باشد. غواصی، شاتل و بنانا، چترپاراسل، قایق تندروو جت اسکی تفریحات دریایی این کلوپ را تشکیل می دهنداین کلوپ دریایی حدود 60 متر با پارک ساحلی مرجان کیش فاصله دارد.

 • آدرس : جزیره زیبای کیش، پارک ساحلی مرجان

کلوپ دنیای زیر آب

کلوپ دنیای زیرآب

مجتمع دنیای زیر آب در پارک ساحلی سیمرغ، پشت هتل کوثر کیش واقع شده است. در این مجتمع خدماتی نظیر جت اسکی، غواصی، قایق تند رو، شاتل و بانانا ارائه می شود. کلوپ دریایی دنیای زیر آب کیش عضو کلوپ داران تفریحات دریایی کیش می باشد. تفریحات دریایی کلوپ دنیای زیر آب کیش همه روزه از ساعت 9 صبح آغاز شده و تا غروب آفتاب ادامه می یابد. کلوپ مذکور در ایام عاشورا حسینی و بیست و یکم ماه مبارک رمضان تعطیل می باشد

کلوپ دریایی نگین کیش

کلوپ دریایی نگین

کلوپ دریایی نگین خلیج فارس کیش در بلوار اندیشه و پشت مسجد امیر در مرکز تفریحات دریایی واقع شده است. کلوپ دریایی کیش در ایام عاشورا حسینی و بیست و یکم ماه مبارک رمضان تعطیل می باشد و حدود قیمت های آن با سایر کلوپ ها یکسان می باشد.

در کلوپ نگین دریایی خلیج فارس کیش می توانید از تفریحات دریایی کیش شامل غواصی، جت اسکی، قایق تندرو، چتر پاراسل و تیوبهای بادی (شاتل، بنانا) استفاده کنید.

ساعت کاری: ۹ صبح الی نیم ساعت قبل از غروب آفتاب

 • آدرس : جزیره زیبای کیش، بلوار اندیشه، پشت مسجد امیر، مرکز تفریحات دریایی

کلوپ دریایی آتلانتیس کیش

کلوپ آتلانتیس

 atlantis diving school ارائه دهنده کلیه تفریحات دریایی کیش ازجمله غواصی، پاراسل، شاتل و فلای بورد است که در پارک ساحلی سیمرغ قرار دارد.

در مدرسه غواصی آتلانتیس با تجربه یک جلسه غواصی ویژه در سایت های زیبای غواصی این جزیره و اتمام تفریح، مدرک معتبر اعطا می شود.

آدرس اینستاگرام کلوپ دریایی آتلانتیس کیش : atlantis.diving.school@

 • آدرس : جزیره زیبای کیش، خیابان جهان، پارک ساحلی سیمرغ، کلوپ تفریحات دریایی آتلانتیس 
 • توضیحات تکمیلی : غواصی تفریحی‌همراه با مجرب ترین مدرسان غواصی در مجموعه آتلانتیس

کلوپ دریایی فلای بورد کیش

کلوپ فلای برد

 Flyboard Kish Clubمركز آموزش تخصصی فلای بورد در ايران، یکی از لوکس ترین و مهیج ترین کلوپ های کیش است که در پارک ساحلی سیمرغ قرار دارد.

مجموعه کلوپ دریایی فلای بورد کیش با توجه به مدرن بودنش و فراهم آوردن تفریحات آبی همچون فلای برد، شاتل، غواصی، پاراسل، بانانا، جت اسکی و کریزی بوت (اولین قایق تندرو کیش) برای بانوان و آقایان در محیطی زیبا و آرام، توجه گردشگران فراوانی را به خود جلب کرده است.

کافه رستوران فلای بورد با چشم انداز بسیار زیبا رو به ساحل دریا، در طبقه فوقانی کلوپ قرار دارد.

آدرس اینستاگرام کلوپ فلای بورد کیش : flyboardkish@

 • آدرس : جزیره زیبای کیش، خیابان جهان، پارک ساحلی سیمرغ، کلوپ دریایی فلای بورد کیش
 • امکانات : ساعت کاری: از ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر
 • توضیحات تکمیلی : كلوپ دریایی فلاي بورد كيش؛ مرکز تفريحات دريايی و غواصی در جزیره زیبای کیش

کلوپ آکوا اسپرت کیش

کلوپ آکوا اسپرت

 یکی از کلوپ های دریایی است که اولین کلوپ دریایی اختصاصی بانوان در جزیره می باشد و در پلاژ بانوان قرار دارد.

* آموزش بین المللی دوره های غواصی

* غواصی تفریحی

* انواع پدل بورد

* کایاک شیشه ای برای اولین بار در ایران

* یوگا پدل و فول فیس اسنورکلینگ برای اولین بار در جزیره کیش

* آموزشها: غواصی، شنا، استندآپ پدل برد، آمادگی جهت شرکت در دورهای نجات غریق، قایقرانی و موج سواری.

کلوپ تفریحات دریایی آکوا اسپرت کیش واقع در پلاژ بانوان کیش در خدمت تمامی کیشوندان، مسافران و ساکنین جزیره زیبای کیش می باشد.

آدرس اینستاگرام: kishaquasportclub@

 • آدرس : جزیره زیبای کیش، پلاژ بانوان کیش
 • امکانات : آکوا اسپرت کیش تنها مجموعه تفریحات دریایی ویژه بانوان در جزیره کیش
 • توضیحات تکمیلی : کلوپ آکوا اسپرت کیش محیطی خاص برای افراد خاص
031-32687001 - 7003
09131095079 | 09391131343
خ حمزه اصفهانی شمالی نبش کوچه شماره 30 ساختمان ققنوس آژانس مسافرتی آرامیس پرواز آریا
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت و محتویات آن متعلق به خان سفر میباشد طراحی ، پیاده سازی و اجرا توسط شرکت نرم افزاری همیار سفر اسپادانا
0
برای مشاهده سبد خرید کلیک کنید
>
بازگشت به سایت

آژانس هواپیمایی اصفهان آرامیس پرواز آریا

آژانس مسافرتی اصفهان آرامیس پرواز   09391131343 | 09131095079

تور ریلی قشم از اصفهان   7003 - 03132687001

تور قشم از اصفهان   03132682910

تور کیش از اصفهان  اصفهان خیابان 22 بهمن خیابان حمزه شمالی نبش کوچه شماره 30 ساختمان ققنوس طبقه اول آژانس مسافرتی و هوایی غزال پرواز آریا

   تور قسطی از اصفهان   تورهای اقساطی آژانس هواپیمایی اصفهان آرامیس پرواز

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه