اتاق فرار در کیش

اتاق فرار در کیش:

اتاق فرار کیش، با مجموعه های متنوعی از معما و داستان، آماده استقبال از شرکت کنندگان گرامی می باشد. اگر قصد سفر به جزیره ی زیبای کیش را دارید، اتاق فرار کیش پیشنهاد خوبی برای تجربه ی هیجان می باشد. با حضور در اتاق فرار کیش، خاطره ای به یادماندنی را از سفر به جزیره ی کیش برای خود رقم بزنید. 

بازی اتاق فرار از کجا آمده است؟

اتاق فرار یا اسکیپ روم بر خلاف سایر بازی های رایج که از دنیای واقعی ما انسان ها الهام گرفته شدند، از دنیای بازی های کامپیوتری الهام گرفته شده و اولین کسانی که این بازی را خلق کرده اند متخصصان حوزه آسیای شرقی بوده اند.

بازی اتاق فرار چیست؟

اتاق فرار بازی گروهی است که تعدا شرکت کنندگان آن می تواند بین ۴ تا ۱۰ نفر باشد. گروهی که می خواهند بازی کنند وارد اتاقی با تم خاص می شوند که برای خروج از آن اتاق باید یک معمای سخت را حل کنند و فرآیند حل معما حداکثر یک ساعت باید طول بکشد. اگر گروه شما از مسیر اصلی بازی خارج شد می توانید از مدیر اتاق فرار کمک بگیرید. باید بدانید که برای خروج از اتاق نباید به زور متوصل شوید و باید تمام مراحل بازی و حل معما را با تمرکز و نیروی ذهنی انجام دهید. قدرت بدنی در این بازی جایی ندارد و همه چیز بسته به قدرت تحلیل ذهنی گروه شماست. حل معمای اتاق فرار نمی توانید فقط از یک الی دو نفر استفاده کنید بلکه باید با تکیه بر قدرت دهنی همه گروه برنامه ریزی کنید و مراحل را طی کنید در غیر این صورت نمی توانید فرار کنید. اتاق فرار محل خوبی برای انجام کارهای گروهی و تقویت مهارت هم بستگی و تیم ورک است. همچنین این بازی به تعامل اجتماعی شما کمک می کند. اتاق های فرار معمولا تم های متفاوتی با سناریو های جنایی، پلیسی و یا داستان های دلهره آور و ترسناک دارند که  این تم ها سلیقه اغلب شرکت کنندگان را در بر می گیرد.

اوایل سال ۱۳۹۵، اولین اتاق فرار یا همان اسکیپ روم در ایران تاسیس شد. طولی نکشید که طرفداران هیجان و بازی های معمایی، جذب اتاق های فرار شدند و این ایده، با استقبال خوبی از طرف مردم و به خصوص جوانان مواجه شد. به زودی، اتاق های فرار زیادی در شهرهای مختلف کشور، برای پر کردن اوقات فراغت و سرگرمی افراد تاسیس شدند که از جمله ی آن می توان به اتاق فرار کیش با سناریوهای هیجان انگیز اشاره کرد. در این اتاق فرار، معماهای متنوع و پیچیده ای وجود دارد که شرکت کنندگان باید این معماها را در مدت زمان مشخص حل کنند تا از اتاق خارج شوند. گروهی بودن این بازی باعث جذابیت بیشتر آن شده؛ به طوری که می توانید در گروه های چندنفره در کنار دوستان و خانواده، از این بازی لذت ببرید. البته ممکن است پیچیدگی معماها، فضا را برای حضور کودکان دشوار سازد، ولی تجربه ی این هیجان به نوجوانان و جوانان پیشنهاد می شود. اتاق فرار کیش، راهی برای امتحان هوش شماست.

نکات طلایی برای موفقیت در اتاق فرار

کار تیمی، کلید اصلی برای موفقیت شرکت کنندگان در اتاق فرار است.پس هرگز تک‌روی نکنید! همچنین، باید نسبت به تمامی سرنخ ها آگاه باشید. به درستی به محیط اطراف نگاه کرده و سرنخ ها را پیدا کنید. البته بدانید که یافتن یک سرنخ، موجب برتری شما بر سایر شرکت کنندگان نمی شود. پس سرنخ ها را از هم پنهان نکرده و با هم هم‌فکری کنید. اصل سرعت عمل نیز به شما در موفقیت کمک می کند. پس زمان را هدر ندهید!

اوج هیجان در اتاق فرار

اپراتور با پخش صداها و تصاویر دلهره آور، حس ترس و وحشت را در شما ایجاد می کند تا هیجان محض را در این اتاق تجربه کنید. البته حس ترس و اضطراب شما نباید مانع از تصمیم گیری شما بر پایه ی منطق شود. با گذشت زمان، در بازی غرق می شوید و ترس شما هم بیشتر می شود؛ ولی باید به خود مسلط بوده و سرنخ ها را پیدا کنید. طراحی محیط اتاق فرار نیز درست و ایده آل بوده و همین، باعث درگیری بیشتر شرکت کننده در بازی می شود. در محیط بازی، سرنخ های گمراه کننده ای نیز وجود دارد تا شما را از مسیر اصلی بازی دور کند. پس به یاد داشته باشید که تمامی سرنخ ها مرتبط به معماها نیستند.

اتاق فرار دالان نفرین شده در کیش

ژانر: هیجانی معمایی و ترسناک

ژانر این بازی ترسناک و مدت زمان انجام آن هفتاد و پنج دقیقه است. برای انجام این بازی گروه های دو تا شش نفره می توانند شکل بگیرند.

نحوه بازی: در اتاق فرار دالان نفرین شده یک سری از قتل های زنجیره ای در یک موزه رخ می دهد. شما ابتدا وارد انبار این ساختمان می شود. سپس بعد از کشف معماهای ویژه خواهید فهمید که قاتل قربانی های خود را به دالان های موزه می برد. سپس بعد از عبور از راهروهایی که لیزر دارند وارد دالان ها خواهید شد.

آدرس:

 کیش، میدان امیرکبیر، شهربازی هایلند

اتاق فرار گنجینه سرزمین گمشده در کیش:

اتاق فرار گنجینه جزیره گمشده

ژانر:  هیجان انگیز و اکشن. زمان مورد نیاز برای انجام این بازی یک ساعت است و گروه های چهار تا شش نفره می توانند برای آن تشکیل شوند.

نحوه بازی: گویند که در زمان های گذشته یک دزد دریایی ریش قرمز ادعا کرد که در آینده کسی خواهد آمد که می تواند نقشه سرزمین گمشده را داشته باشد. فردی به اسم سالازار موفق به پیدا کردن تکه هایی از این نقشه شد. اما جنگی بین این فرد و کاپیتان کید صورت گرفت که باعث شد سالازار شکست بخورد و کشتی او به همراه نقشه بسوزد. حالا شما باید به آن زمان برگردید و مانع از سوخته شدن نقشه بشوید و تنها یک ساعت زمان دارد.

ویژگی های اتاق فرار گنجینه سرزمین گمشده:

در هر سانس، فقط افرادی که آن را رزرو کرده اند امکان استفاده از آن را دارند. 

آدرس: 

جزیره کیش جاده جهان، جنب پارک آبی اوشن 

اتاق فرار از تیمارستان در کیش

اتاق فرار فرار از تیمارستان در کیش

ژانر این بازی جنایی و هیجان انگیز است.

نحوه بازی: داستان بازی درباره قاتلی است که در بیمارستان بستری شده است. در این هنگام چندین کاراگاه برای بازجویی از این فرد که به هیولا معروف است به بیمارستان مراجعه می کنند. در این قتل ها قاتل افراد را در یک اتاق زندانی می کرده و سپس گازی سمی در آن پخش می کرده که باعث می شده تا زندانیان از حالت عادی خارج شوند، سپس بعد از مدت زمانی آن ها بر اساس شکنجه ذهنی می مردند. کاراگاهان سرانجام موفق به دستگیری این فرد می شوند و قاضی وی را در تیمارستان بستری می کند. سپس یک سال بعد دوباره قتل ها تکرار می شوند و کاراگاهانی که در آن زمان مسئول دستگیری وی بوده اند، هم در لیست قربانیان قرار می گیرند. گروه اف بی آی با تشکیل پرونده، تصمیم می گیرد تا کاراگاهان جدیدی را برای بازجویی کردن از قاتل به تیمارستان بفرستد. آن ها به تیمارستان می روند و یک پرستار آن ها را به اتاق راهنمایی می کند. اما در داخل اتاق کسی نیست و آن ها متوجه می شوند که در اتاق قفل شده است و سپس با جستجوی اتاق متوجه می شوند که پرستار همان قاتل است. در این حالت آن ها یک ساعت وقت دارند تا بتوانند از گاز سمی داخل اتاق فرار کنند و خود را نجات دهند.

آدرس : 

کیش، میدان لارک، مرکز خرید دیپلمات مال

0 رتبه
0 نظر

امتیاز بدهید

کاربر گرامی با اشتراک نظرات ما را بهبود عملکرد یاری دهید
  • لازم است محتوای ارسالی منطبق برعرف و شئونات جامعه و با بیانی رسمی و عاری از لحن تند، تمسخرو توهین باشد.
  • از ارسال لینک‌ سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی نظیر شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.
  • در نظر داشته باشید هدف نهایی از ارائه‌ی نظر درباره‌ی مطالب ارائه‌ی اطلاعات مشخص و مفید برای راهنمایی سایر کاربران در فرآیند است.

پست های مرتبط

بازگشت به فروشگاه
09131095079
موبایل*
کد دریافت شده را وارد کنید*
رمز عبور جدید*

کد تایید دریافت نکردید ؟ دریافت مجدد

نام و نام خانوادگی
موبایل*
پسورد*
کد ملی
ایمیل
کد دریافت شده را وارد کنید*

کد تایید دریافت نکردید ؟ دریافت مجدد