گردشگری سلامت

   یکی از اهدافی که میتواند گردشگر را برانگیزد تا عزم سفر کند سلامتی است،چیزی که از آن به گردشگر سلامت تعبیر میکنند . خوشبختانه در ایران با پیشرفت علم پزشکی ، گردشگری سلامت نیز این روزها با پیشرفت روزافزونی همراه شده و  توریست های زیادی برای بهره برداری از خدمات پزشکی به کشور عزیزمان سفر میکنند ، اما متاسفانه با مشکلات متعددی روبرو میشوند .

   از این رو با توجه به اهمیت موضوع  توریسم درمانی ، مدیریت جذب و برنامه ریزی اهداف توریسم سلامت ، شرکت  غزال پرواز با بیش از 16 سال  سابقه حرفه ای مدیران خود بر آن شد که با مجوزهای قانونی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری،وزارت امور خارجه و وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی،بصورت کاملا حرفه ای و برنامه ریزی شده نسبت به جذب توریسم سلامت اقدام نماید.

 

 آرامیس پرواز ، متخصص در زمینه توریسم درمانی و پزشکی

از دغدغه هایی که گردشگران خارجی در کشوری با آنها مواجه می شوند، نحوه برقراری ارتباط با مردم آن کشور، محل اسکان و عدم آشنایی با مناطق آن کشور می باشد.
لذا مجموعه گردشگری پزشکی غزال پرواز ، در جهت رفاه حال گردشگر و همراهی در جهت تسهیل نمودن روند درمان پزشکی گردشگر، اقدام به ارائه خدماتی برای گردشگر نموده است.
این مجموعه از زمانی که گردشگر درمانی به جهت استفاده از خدمات پزشکی، از کشوری درخواست ورود به ایران را ارسال نماید، آماده خدمت رسانی می باشد.
خدماتی که از زمان ورود گردشگر به ایران ارائه می گردد، شامل موارد زیر می باشد:

. اخذ ویزای ایران برای گردشگر پزشکی-درمانی.

. ارائه خدمات در غالب vip و بدون نوبت در تخصصی ترین مراکز درمانی.

. انعقاد قرار داد رسمی با اکثریت مراکز درمانی و بیمارستان های معتبر ، وجود پزشکان معتمد و برجسته جهت کلیه اعمال پزشکی بیماران.

. در اختیار قرار دادن مترجم و راهنما برای گردشگر پزشکی-درمانی ، به جهت پیگیری امور درمان و برقراری ارتباط با افراد پیرامون.

. فراهم آوردن شرایط بیمه برای گردشگر پزشکی-درمانی.

. فراهم نمودن محیط اسکان با امکانات رفاهی مجهز برای گردشگران پزشکی-درمانی.

. ارتباط گردشگر پزشکی-درمانی با پزشک معالج بعد از خروج آن از ایران بصورت اینترنتی.

. ارائه خدمات رفاهی-سیاحتی-تفریحی برای همراهان گردشگر پزشکی.

. انجام کلیه امور پت اسکن با تعرفه مصوب در قالب خدمات vip

قابل ذکر است ، گردشگران پزشکی-درمانی می توانند با برقراری تماس با مجموعه آرامیس پرواز ، از خدمات ویزا ، تور و همچنین "تهیه بلیط” بهره مند شوند.

توجه داشته باشید که به دلیل داشتن قرارداد رسمی مجموعه آرامیس پرواز با مراکز درمانی معتبر،هموطنان عزیز نیز میتوانند از تمامی خدمات سلامت به صورت vip بهره مند شوند.

 

دعوت به همکاری

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آرامیس پرواز آریا پیشگام در صنعت گردشگری سلامت از فعالان این حوزه، متخصصان، درمانگاه ها و بیمارستان های توانمند دعوت می کند تا در ارتقا صنعت گردشگری سلامت با این شرکت به همکاری بپردازند. لطفاً جهت همکاری با این شرکت اطلاعات مربوطه را از طریق کلیک بر روی منوی همکاری و استخدام در صفحه اصلی سایت خان سفر برای ما ارسال کرده یا به ایمیل info@khansafar.com ارسال فرمایید

 

0 رتبه
0 نظر

امتیاز بدهید

کاربر گرامی با اشتراک نظرات ما را بهبود عملکرد یاری دهید
  • لازم است محتوای ارسالی منطبق برعرف و شئونات جامعه و با بیانی رسمی و عاری از لحن تند، تمسخرو توهین باشد.
  • از ارسال لینک‌ سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی نظیر شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.
  • در نظر داشته باشید هدف نهایی از ارائه‌ی نظر درباره‌ی مطالب ارائه‌ی اطلاعات مشخص و مفید برای راهنمایی سایر کاربران در فرآیند است.

پست های مرتبط

بازگشت به فروشگاه
09131095079
موبایل*
کد دریافت شده را وارد کنید*
رمز عبور جدید*

کد تایید دریافت نکردید ؟ دریافت مجدد

نام و نام خانوادگی
موبایل*
پسورد*
کد ملی
ایمیل
کد دریافت شده را وارد کنید*

کد تایید دریافت نکردید ؟ دریافت مجدد