سفر بر اساس ماه تولد

با وجود اینکـه ظرفیت‌هاي گردشگری بی‌شماری در سراسر جهان وجوددارد و تا اواخر عمر هم میتوان مکانی جدید برای بازدید پیدا کرد، اما شاید برایتان پیش آمده باشد کـه از خود بپرسید بـه کجا سفر کنید تا ماندگارترین خاطره‌تان در آنجا رقم بخورد؟ ما به شما سفر بر اساس ماه تولدتان را پیشنهاد میکنیم. ممکن است در ابتدا کمی عجیب به نظر برسد، اما همانطور که انرژی درمانی بر اساس سنگ ماه تولد یا خرید عطر مربوط به آن میتواند سرگرمی منحصر به فردی باشد پس تجربه کردن مقاصدی که منحصرا انتظار شما را میکشند خالی از لطف نیست. عده اي از کارشناسان طالع‌شناسی بر این باور هستند کـه افراد می توانند با توجه بـه مشخصه‌هاي بارز ماهی کـه در آن متولد شده‌اند ودر روحیه آن ها اثرگذار اسـت، برای انتخاب مقصد بعدی سفر خود تصمیم گیری کنند.

 فروردین «Aries»

سفر بر اساس ماه تولد

متولد ماه فروردین کسی نیست کـه یک جا آرام بنشیند و کاری نکند. این فرد پر از هیجان و تحرک اسـت و خستگی برای او مفهومی ندارد. انرژی مثبت این افراد واگیردار اسـت و وقتی دریک جمع حاضر میشوند، جوی دوستانه و شاد پدید می‌آورند. یک فرودین ماهی همیشه بـه‌ دنبال فعالیت سرگرم‌کننده یا تفریح بعدی اسـت. به مین خاطر، برای چنین شخصیتی هرگز جالب نیست کـه دریک ساحل ساکت ریلکس کند. این فرد باید بـه مکانی برود کـه انرژی‌هایش تخلیه شوند و حسابی بـه ماجراجویی بپردازد.

 ایده‌ آلترین مقصد برای متولد فروردین : ملبورن

ملبورن

 شهر ملبورن در کشور استرالیا جایی اسـت کـه همه ی نیازهای متولد ماه فرودین برای هیجان و سفر خاطره‌انگیز را برآورده می کند. در سفر بـه ملبورن حتماً از Hosier Lane دیدن کنید؛ یک خیابان سنگفرش شده با دیوارها مملو از گرافیتی، کافه و بوتیک اسـت. ملبورن برای ترکیب بسیار زیبای معماری تاریخی ویکتوریایی منحصربه‌ فردش درکنار بناهای مدرن و پیشرفته آن شهرت جهانی دارد.

 اردیبهشت «Taurus»

سفر بر اساس ماه تولد

متولد ماه اردیبهشت با این کـه همیشه بـه‌ دنبال مسایل بهتر در زندگی اسـت اما از این کـه شانس خودرا در حوزه‌هاي مختلف و فعالیت‌هاي جدیدتر امتحان کند هم لذت می برد. اردیبهشت ماهی همیشه خوش برخورد، صمیمی و دوست‌داشتنی اسـت و همین امر باعث میشود تا تنها سفر کردن برای او ناخوشایند و کسل‌کننده بنظر برسد. اما از آنجا کـه تجربه‌هاي جدید را دوست دارد، تنها سفر کردن هم میتواند برایش بـه یک حرکت جالب تبدیل شود.

 ایده‌ آل‌ترین مقصد برای متولد اردیبهشت : سن بارتلمی

سن بارتلمی

 سن بارتلمی یکی از زیباترین جزایر دریای کارائیب اسـت. این جزیره فقط ۲۱ کیلومترمربع جمعیت دارد و با این کـه در گذشته تنها مستعمره سوئد در دریای کارائیب بوده اما زبان، آشپزی و فرهنگ آن بـه‌طور واضحی فرانسوی هستند. جزیره سن بارتلمی در تعطیلات زمستانی بسیار مورد توجه توریست‌ها قرار می گیرد. این مکان مقصدی برای تعطیلات لوکس بـه شمار می رود.

خرداد «Gemini»

سفر بر اساس ماه تولد

خردادماهی‌ها اغلب برای شخصیت دو گانه‌اي کـه دارند مشهور هستند. خرداد یکی از پر تحرک‌ترین ماه‌هاي طالع‌شناسی اسـت. متولد این ماه بـه سهولت کسل و بی‌حوصله میشود، خودانگیخته و اغلب بـه‌ دنبال آدرنالین اسـت. تنها سفر کردن برای یک متولد ماه خرداد بـه هیچ وجه وحشتناک نیست بـه این خاطر کـه اصلا برایشان مهم نیست کـه کسی همراهشان باشد یا نه. با این تفاسیر این فرد باید بـه مکانی سفر کند کـه مملو از هیجان و انرژی بالاست و اماکن ساکت و آرام بـه هیچ وجه برایش مناسب نخواهد بود.

ایده‌ آل‌ترین مقصد برای متولد خرداد : تورنتو

تورنتو

تورنتو، مرکز استان انتاریو و پرجمعیت‌ترین شهر کانادا اسـت. زندگی روزانه و شبانه این شهر بسیار شاد و پرتحرک و هیجان‌انگیز اسـت. گردشگران میتوانند فقط با قدم زدن در کوئین استریت وست از دیدن جاذبه‌هاي منطقه لذت ببرد. این شهر مهاجرپذیر اسـت و به همین خاطر بیش از ۱۴۰ زبان زنده دنیا را میتوانید هنگام گشت زدن در شهر بشنوید و از این همه ی تفاوت فرهنگی هیجان‌زده شوید.

 تیر «Cancer»

سفر بر اساس ماه تولد

کاملا احساساتی و پرشور، یک متولد تیر همیشه از حمایت و همدردی اطرافیان خود بهره‌مند هستند. تیر ماهی‌ها کاملا وفادار و صادق هستند و گاهی میتوانند با همدردی بسیار زیادی کـه با دیگران دارند و خدماتی کـه بی چشم‌داشتی کـه بـه آن ها ارائه می دهند از دست خود خسته شوند. تنها سفر کردن برای تیرماهی چندان هیجان‌انگیز نیست و نمیتواند تصور کند کـه بـه تنهایی هم می توان خوش گذراند. اما بـه واسطه چنین سفری میتوانند آسایش و استراحت را تجربه کنند کـه لایق آن هم هستند.

ایده‌ آل‌ترین مقصد برای متولد تیر : جزیره بوراکای

جزیره بوراکای

بوراکای در فیلیپین یکی از مقاصد گردشگری اسـت کـه تقریباً همه ی توریست‌ها را مسحور خودش می کند؛ این جا بهشت نقره‌اي زمین اسـت. حمام آفتاب گرفتن در سواحل شن‌هاي طلایی در روز و شب‌نشینی درکنار دریا گوشه‌اي از تفریحات جذاب این جزیره بشمار می رود. دراین جزیره هر تفریح ساحلی و ورزش آبی کـه فکرش را بکنید از جت اسکی و موج سواری گرفته تا غواصی و اسکی روی آب برایتان آماده اسـت.

مرداد «Leo»

سفر بر اساس ماه تولد

با توجه بـه ذات شیر، چندان دور از ذهن نیست کـه یک متولد ماه مرداد زندگی رابا هیجان، قدرت‌طلبی و نیاز بـه دیده شدن و تحسین‌شدن ادامه دهد. یک مرداد ماهی همیشه دوست دارد در مرکز توجه‌ها باشد و به همین خاطر شاید تنها سفر کردن برایش جذاب نباشد. زیرا نمی تواند در جمع دوستان یا اعضای خانواده خودنمایی کند و قدرتش رابه رخ بکشد. اما با توجه بـه ذات اجتماعی و پر شوری کـه دارد، خیلی آسان می تواند در سفر تنها هم رئیس جنگل بودنش را نمایش دهد. برای شیر هیچ مقصدی بهتر از یک مکان زیبا، وسیع و هیجان‌انگیر نمیتواند جذاب باشد.

ایده‌آل‌ترین مقصد برای متولد مرداد : ریکیاویک

ریکیاویک

ریکیاویک پایتخت کشور ایسلند و بزرگ‌ترین شهر این کشور اسـت. این شهر مرکز فعالیت‌هاي فرهنگی ایسلند و یک مقصد گردشگری محبوب اسـت. تماشای چشم‌اندازهای بی‌نظیر کوهستان، آبشارها و ساختمان‌هایي بـه رنگ‌هاي روشن از جمله کارهایی اسـت کـه می توانید در ریکیاویک انجام دهید. هوای این شهر بسیار پاک اسـت و اکسیژن خالص را وارد ریه‌هاي شـما می کند.

 شهریور «Virgo»

سفر بر اساس ماه تولد

بعنوان یک پژوهشگر ثابت‌قدم، متولد ماه شهریور همیشه ترجیح می دهد با منطق و تحلیل بـه نتایج دلخواه برسد نه از روی غریزه و شهود. ایده‌آل‌گرا و منظم بودن متولد این ماه باعث میشود کـه هرگز از روی احساسات تصمیم گیری نکند و بدون داشتن برنامه مدون هیچ کاری را آغاز نمی کند. این مساله در مورد سفرهایش هم مصداق دارد.تنها سفر کردن برای شهریور ماهی مساله مهمی نیست زیرا این توانایی را دارد کـه خودش بـه تنهایی همه ی جوانب را درنظر بگیرید و حواسش بـه همه ی اتفاق‌هاي اطراف باشد.

 ایده‌ آلترین مقصد برای متولد شهریور : آنتورپ

آنتورپ

 آنتورپ شهری در بلژیک اسـت.یک متولد ماه شهریور می تواند بـه خوبی برای بازدید از این شهرِ مسحورکننده با ساختمان‌هاي باستانی و مناظر هنری بی‌نظیر برنامه سفر بچیند. قدم زدن در خیابان‌هاي سنگفرش شده‌ي آنتورپ و تماشای معماری بسیار زیبای بناهای قدیمی روح شهریوری رابه وجد می‌آورد

مهر «Libra»

سفر بر اساس ماه تولد

یک متولد ماه مهر با این کـه ذاتا آرام و ساکت اسـت اما جذاب و دوست‌داشتنی اسـت. یک مهر ماهی همیشه از وجود تعادل در زندگی خود لذت میبرد. از آنجا کـه یک متولد ماه مهر عموما بی خیال زندگی می کند و از رویکرد هر چـه پیش آید خوش آید تبعیت می کند. بنابر این تصمیم گیری کردن برای او کار دشواری اسـت. با توجه بـه حالات روحانی و متعالی کـه مهر ماهی دارد بهتر اسـت برای تنها سفر کردن بـه مکانی برود کـه چشم‌اندازهای رویایی و مملو از سکوت دارد.

 بهترین مقصد برای متولد مهر : دوبروونیک

دوبروونیک

دوبروونیک یک شهر تاریخی در کشور کرواسی اسـت کـه در ساحل دریای آدریاتیک قرار دارد. این شهر یکی از برجسته‌ترین مقصدهای توریستی در دریای آدریاتیک اسـت ودر سال ۱۹۷۹ میلادی نامش در لیست میراث جهانی یونسکو ثبت شد. قرار داشتن ویلاهای قرمز در مجاورت آبی اقیانوس یک ترکیب بسیار زیبا ساخته کـه هوش از سر بیننده میبرد.

آبان «Scorpio»

سفر بر اساس ماه تولد

خوش فکر و متکی بخود بودن متولد ماه آبان باعث می شود تا عاشق بازرسی کردن همه ی کارها و موقعیت‌هاي پیش رویش باشد. در حالیکه از چالش درست کردن برای خودشان لذت میبرند، آبان‌ماهی‌ها فرصت کافی هم برای از بین بردن استرس‌هایش دارند و اینکار را هم انجام می دهند.تنها سفر کردن برای آن ها بسیار خوشایند اسـت زیرا فرصت کافی دارند تا هر کاری کـه دلشان می خواهد انجام دهند و باب میل خودشان رفتار کنند.

بهترین مقصد برای متولد آبان : کیوتو

 

توکیو

کیوتو یکی از شهر هـای زیبای کشور ژاپن اسـت و با دارا بودن صدها معبد بودایی مقصدی جذاب برای گردشگری محسوب می شود. کیوتو تنها شهر بزرگ ژاپن اسـت کـه از ضربات سهمگین جنگ جهانی دوم در امان مانده و تاریخ ۱۱۰۰ ساله خودرا همان‌ گونه حفظ کرده اسـت. موزه‌ها و گالری‌هاي کیوتو مملو از آثار هنری شامل مجسمه و نقاشی اسـت و آثار فاخر و کهن معماری این شهر همگی از هنر بودائی الهام گرفته‌اند.

آذر «Sagittarius»

سفر بر اساس ماه تولد

با تشنگی زیاد برای یادگیری و نیاز بـه کشف مسایل تازه، یک متولد ماه آذر بـه هیجان و محرک‌هاي شاد تمایل شدیدی دارد. بزرگ‌ترین ترس یک آذر ماهی کسل شدن اسـت. همین ویژگی طالع‌بینی آن ها باعث میشود تا نتوانند بیشتر از یکبار تنها سفر کردن را در زندگی خود تجربه کنند.

ایده‌ آل‌ترین مقصد برای متولد آذر : جزیره جنوبی نیوزیلند

جزیره جنوبی نیوزلند

در جزیره جنوبی کشور نیوزیلند می توانید تماشای حیات وحش همانند زندگی وال‌ها، دلفین‌ها و پنگوئن‌ها را در بندر Akaroa از نزدیک تجربه کنید. تاریخ، زیبایی و مکان‌هاي ماجراجویانه از جمله فاکتورهایی هستند کـه متولد ماه آذر را برای سفر تنها بـه جزیره جنوبی ترغیب می کنند.

دی «Capricorn»

سفر بر اساس ماه تولد

دی ماهی‌ها انسان‌هاي بشدت سخت‌کوشی هستند اما بـه اندازه‌اي کـه زحمت می کشند، موفقیت کسب نمی کنند. گاهی چنان سر خودرا با کار شلوغ می کنند کـه احساس میکنند کل بار دنیا روی شانه‌هاي آنهاست. از آنجا کـه متولد ماه دی بسیار اجتماعی اسـت، تنهایی سفر کردن برای او مثل کابوس میماند. اما تغییر روش دادن برای یک‌بار هم کـه شده بـه انها کمک می کند تا عادت بـه برنامه‌ریزی خود کمی فاصله بگیرند و دنیای جدیدی را تجربه کنند.

ایده‌ آل‌ترین مقصد برای متولد دی : جزایر یونان

جزایر یونان

جزیره Paxos در کشور بسیار زیبای یونان فقط ۱۲ کیلومتر وسعت دارد اما بـه دلیلی چشم‌اندازی بی‌بدیلی کـه دارد گردشگران بسیاری بـه آنجا سفر میکنند. همین امر باعث می شود تا دی ماهی جمع‌دوست در بین غریبه‌هاي مهربان احساس تنهایی نداشته باشد. قدم زدن در بین هزاران درخت زیتون، استراحت در سواحل تمیز و زیبا و غارهای زیر دریایی از جمله تفریحاتی اسـت کـه می توان در جزیره پاکسوس تجربه کرد. پاکسوس یکی از جزایر کوچک جزیره پاکسی در یونان اسـت و بخاطر حضور کمتر گردشگران دراین جزیره، هنوز طبیعت بکر آن محفوظ مانده اسـت.

بهمن «Aquarius»

سفر بر اساس ماه تولد

انسانی کاملا مستقل کـه همیشه بـه‌ دنبال چالش بعدی در زندگی اسـت، عاشق ماجراجویی و سفر هـای متنوع هم خواهد بود. این ویژگی یک متولد ماه بهمن اسـت؛ فردی کـه محدودیت برای او مفهومی ندارد و همیشه از تمامی ظرفیت‌هاي زندگی استفاده میکند. او سعی میکند بـه خودش و اطرافیانش خوش بگذراند. برای یک بهمن ماهی سخت نیست کـه برای یک سفر تنها برنامه‌ریزی کند. این افراد از این کـه کاملا تنها باشند هیچ هراسی ندارند.

 ایده‌ آل‌ترین مقصد برای متولد بهمن : مراکش

مراکش

سفر بـه یکی از مهدهای فرهنگ و تاریخ، یعنی مراکش برای متولد بهمن بسیار هیجان‌انگیز اسـت. این فرد می تواند با آغوش باز بـه درون شلوغی‌هاي شهر برود و از قدم زدن در بین ازدحام مردم لذت ببرد. راه رفتن در بازارهای سنتی و تماشای صنایع دستی برای متولد این ماه بسیار خوشایند اسـت و هر وسیله زینتی، ادویه یا میوه و تره بار جدید وی را بـه وجد می‌آوردتوصیه می کنیم بدون بازدید از باغ ماجوریل از مراکش خارج نشوید. این باغ در شهر مراکش ودر منطقه کلیز واقع شده‌اسـت. یک نقاش فرانسوی بنام جاک ماجوریل این باغ‌ها را درسال ۱۹۲۴ تأسیس کرد. درسال ۲۰۱۷ یک تاجر و حامی هنری اهل فرانسه بنام پیر برژ نیز اقدام بـه ترمیم ساختمان‌هاي داخل باغ‌ها بـه رنگ آبی نیلی کرد. همین باعث شد تا بـه یکی از اماکن توریستی شهر مراکش تبدیل شود.

اسفند «Pisces»

سفر بر اساس ماه تولد

متولد اسفند ماه با سری در ابرها و قلبی کـه در دست دارد، یک رویکرد منحصر بخود در زندگی دارد. یک اسفند ماهی بسیار مهربان و بخشنده اسـت و بدون هیچ توقعی می تواند بـه دیگران خدمت کند و انها را در مشکلاتشان یاری برسانند. بخاطر این کـه متولد اسفند ذاتا انسان همدل و مهربانی اسـت یک سفر مملو از استراحت و ریلکس کردن شایسته اوست. این فرد باید تنهایی بـه مکانی سفر کند کـه آسایش رابه مفهوم واقعی در آنجا احساس کند.

 ایده‌ آل‌ترین مقصد برای متولد اسفند : بالی

بالی

جزیره بالی در اندونزی واقع شده و یکی از شگفتی‌هاي طبیعت اسـت کـه زیبایی‌هاي فراوان آن با فرهنگ و سنت منطقه نیز ترکیب شده و یک مکان توریستی بی‌نظیر ساخته اسـت. بالی جزیره خدایان، جزیره کوچکی از بزرگ ترین مجمع الجزایر جهان و بزرگ ترین کشور مسلمان جهان یعنی کشور اندونزی اسـت. این جزیره دو اقیانوس آرام و اقیانوس هند رابه هم پیوند داده اسـت ودر نتیجه این وصلت خود از آب و هوای بسیار متفاوتی برخوردار اسـتبالی، دنیای مخصوص بـه خودش را دارد. دنیایی کـه نام این جزیره را در لیست برترین مقاصد گردشگری جهان قرار داده اسـت. یقیناً بیراه نگفته ایم اگر بگوییم کـه جزیره بالی پر از خصائل منحصربه‌فردی اسـت کـه آنرا از دیگر نقاط دنیا متمایز می‌سازد. هر فصل از سال کـه باشد خورشید هرروز حوالی ۶ بامداد در جزیره بالی طلوع می کنداین جزیره کوچک و سرسبز اندونزی یکی از اماکن اکو گردشگری بسیار جذاب جهان و قاره آسیا اسـت کـه در هر زمانی از سال تعداد بسیار زیادی گردشگر بـه آن سفر می کنند. سواحل بالی بی انتهاست و مردم بسیار خونگرم و مهمان‌پذیری دارد. دراین جزیره می توانید از معابد متعدد دیدن کنید، موسیقی محلی گوش کنید و هر کجا کـه دوست دارید بـه استراحت بپردازید. همه ی جای این جزیره زیبا و منحصربه‌فرد اسـت.

0 رتبه
0 نظر

امتیاز بدهید

کاربر گرامی با اشتراک نظرات ما را بهبود عملکرد یاری دهید
  • لازم است محتوای ارسالی منطبق برعرف و شئونات جامعه و با بیانی رسمی و عاری از لحن تند، تمسخرو توهین باشد.
  • از ارسال لینک‌ سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی نظیر شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.
  • در نظر داشته باشید هدف نهایی از ارائه‌ی نظر درباره‌ی مطالب ارائه‌ی اطلاعات مشخص و مفید برای راهنمایی سایر کاربران در فرآیند است.
بازگشت به فروشگاه
09131095079
موبایل*
کد دریافت شده را وارد کنید*
رمز عبور جدید*

کد تایید دریافت نکردید ؟ دریافت مجدد

نام و نام خانوادگی
موبایل*
پسورد*
کد ملی
ایمیل
کد دریافت شده را وارد کنید*

کد تایید دریافت نکردید ؟ دریافت مجدد